Clubkampioenschap 2019


Clubkampioenschap

EERSTE POULEWINNAARS GEKEND

Ook in 2019 organiseert TC De Polderblomme zijn clubkampioenschap. We zijn gestart op 4 augustus, onmiddellijk na het CAVA-tornooi.

Alle gegevens over deelnemers, poulewedstrijden en finaletabellen vind je in de rubriek hieronder.

Op vraag van een aantal leden en bij wijze van proef, organiseren we dit jaar ook een dubbelkampioenschap.
We proberen eind september af te sluiten met enkele schitterende finales.
Indien het aantal inschrijvingen voldoende hoog is, spelen de laagst geklasseerde spelers eerst in poulevorm enkele wedstrijden.

De deelnemers nemen zelf contact op met hun tegenstander(s) om het moment van de wedstrijd af te spreken. Wacht niet te lang, want er zijn heel wat wedstrijden te spelen.

Er wordt gespeeld naar twee winnende sets, waarbij de eventuele beslissende derde set een match-tiebreak is.

Gelieve, van zodra de datum gekend is, dit te melden per SMS aan 0476/442094 (Bart De Ruytter). En ook het resultaat zo snel mogelijk SMS'en.

Op die manier blijven de wedstrijdtabellen actueel.

 

Veel succes, maar vooral veel plezier!

De reeksen in detail:

Dubbel Dames Dubbel Heren Dubbel Gemengd
Enkel Dames Enkel Heren Senioren Dames Senioren Heren


Rangschikking poules

  1. Volgens behaalde punten: de winnaar van een wedstrijd krijgt 2 punten, de verliezer geen.
  2. Bij gelijke stand van het aantal punten:
    1. 2 ploegen met evenveel punten: de ploeg die het onderling duel gewonnen wordt wordt als eerste gerangschikt
    2. 3 ploegen met evenveel punten: de ploeg met het grootste positief setsaldo wordt als eerste gerangschikt, en indien dit gelijk is, de ploeg met het grootste positief saldo aan spelletjes.
      Een match-tiebreak wordt geteld als een set van 7/6.


Reeks Dubbel Dames (16 - 99)

Poulewedstrijden:

Poule 1

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Bernadette Masson (25)
Monique Lootens (5)
Chantal Hongenaert (5)
Lieve Verhaeghe (3)
4-6   6-1
11-13
Patricia Vanhoutte (10)
Joke Maes (5)
Bernadette Masson (25)
Monique Lootens (5)
6-1  2-6
7-10
Mieke Sinnesael (5)
Kim Vandenbroucke (5)
Bernadette Masson (25)
Monique Lootens (5)
1-6  3-6
Chantal Hongenaert (5)
Lieve Verhaeghe (3)
Patricia Vanhoutte (10)
Joke Maes (5)
6-4  0-6
4-10
Patricia Vanhoutte (10)
Joke Maes (5)
Mieke Sinnesael (5)
Kim Vandenbroucke (5)
6-0  6-0
Mieke Sinnesael (5)
Kim Vandenbroucke (5)
Chantal Hongenaert (5)
Lieve Verhaeghe (3)
3-6   6-7

Poulewinnaar: Patricia Vanhoutte (10) en Joke Maes (5)

Poule 2

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Natasja Adriaens (15)
Leslie Montoye (10)
Edith Inghelram (10)
Annick Deprez (3)
6-0  5-7
8-10
Natasja Adriaens (15)
Leslie Montoye (10)
Sandra Wicklein (3)
Lore Vincke (5)
6-3  7-6
Edith Inghelram (10)
Annick Deprez (3)
Sandra Wicklein (3)
Lore Vincke (5)
0-6  0-6
WO

Stand in Poule 1:

W V Pt Set

+

Set

-

Set

saldo

Spel

+

Spel

-

Spel

saldo

Natasja en Leslie 1 1 2 3 2 +1 30 23 +7
Sandra en Lore 1 1 2 2 2 0 21 13 +8
Edith en Annick 1 1 2 2 3 -1 14 29 -15

 

Poulewinnaar: Natasja Adriaens (15) en Leslie Montoye (10)

 


Reekstabel

Halve Finale Finale Kampioen
Valerie Keirsebilck (50)
Charlotte Van Tuyckom (10)
6-0  6-0
Poulewinnaar 1 =
Patricia Vanhoutte (10) Joke Maes (5)
Valerie Keirsebilck (50)
Charlotte Van Tuyckom (10)
Valerie Keirsebilck (50)
Charlotte Van Tuyckom (10)
Natasja Adriaens (15) en Leslie Montoye (10)
Poulewinnaar 2 =
Natasja Adriaens (15) en Leslie Montoye (10)
Sarah Molkens (50)
Vanessa Goyvaerts (3)

Terug naar de overzichtspagina


Reeks Dubbel Heren (16 - 99)

Poulewedstrijden:

Poule 1

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Patrick Deceuninck (15)
Peter Huygens (15)
Tony Van Wonterghem (10)
Erik Van Wonterghem (5)
Patrick Deceuninck (15)
Peter Huygens (15)
Yves De Negri (40)
Pascal Staelens (3)
Tony Van Wonterghem (10)
Erik Van Wonterghem (5)
Yves De Negri (40)
Pascal Staelens (3)

Poulewinnaar:

Poule 2

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
René Zorge (15)
Gwen Steeman (10)
Peter De Knop (10)
Wesley Van den Bosch (10)
7-6  4-6
10-8
René Zorge (15)
Gwen Steeman (10)
Raf Vanhove (3)
John Verheyen (3)
6-0  6-1
Peter De Knop (10)
Wesley Van den Bosch (10)
Raf Vanhove (3)
John Verheyen (3)
0-6  0-6
WO
Gilbert Milants (3)
Willy Konings (10)
René Zorge (15)
Gwen Steeman (10)
2-6  2-6
Raf Vanhove (3)
John Verheyen (3)
Gilbert Milants (3)
Willy Konings (10)
6-3  3-6
10-3
Gilbert Milants (3)
Willy Konings (10)
Peter De Knop (10)
Wesley Van den Bosch (10)
6-0  6-0
WO 

Poulewinnaar: René Zorge (15) en Gwen Steeman (10)

 


Reekstabel

Halve Finale Finale Kampioen
Michel Vileyn (40)
Jan Allaert (45)   6-4  6-2
Poulewinnaar 1 =
Yves De Negri (40)
Pascal Staelens (3)
Michel en Jan ??
Thierry en Peter
Poulewinnaar 2 =
René Zorge (15) en Gwen Steeman (10)
Thierry Van Tieghem (60)
Peter Teetaert (20)

Terug naar de overzichtspagina


Reeks Dubbel Gemengd (16 - 99)

Poulewedstrijden:

Poule 1

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Bernadette Masson (25)
John Verheyen (3)
Peter Huygens (15)
Vanessa (3)
6-2  6-4
Peter Huygens (15)
Vanessa (3)
Linda Boulanger (3)
Glenn Goddyn (3)
Bernadette Masson (25)
John Verheyen (3)
Linda Boulanger (3)
Glenn Goddyn (3)
6-2  6-0

Poulewinnaar: Bernadette Masson (25) en John Verheyen (3)

Poule 2

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Erik Van Wonterghem (5)
Natasja Adriaens (15)
Frieda Devos (5)
André Schallier (3)
Geannuleerd
Annick Denolf (3)
Patrick Deceunink (15)
Frieda Devos (5)
André Schallier (3)
Geannuleerd
Frieda Devos (5)
Patrick Deceunink (15)
Erik Van Wonterghem (5)
Natasja Adriaens (15)
1-6  3-6

Poulewinnaar: Erik Van Wonterghem (5) en Natasja Adriaens (15)

Poule 3

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Edith Inghelram (10)
Bart De Ruytter (10)
Jim Van Wonterghem (10)
Lore Vincke (5)
4-6  3-6
Jim Van Wonterghem (10)
Lore Vincke (5)
Tibo Borgo (3)
Axelle Vermandele (3)
6-0  6-1
Tibo Borgo (3)
Axelle Vermandele (3)
Edith Inghelram (10)
Bart De Ruytter (10)
0-6  1-6

Poulewinnaar: Jim Van Wonterghem (10) en Lore Vincke (5)

Poule 4

Dubbel 1 Dubbel 2 Resultaat
Peter De Knop (10)
Patricia Vanhoutte (10)
Leslie Montoye (10)
David Descheemaecker (3)
6-1  6-4
Leslie Montoye (10)
David Descheemaecker (3)
Els Tyteca (3)
Gregory Vantieghem (15)
Els Tyteca (3)
Gregory Vantieghem (15)
Peter De Knop (10)
Patricia Vanhoutte (10)
2-6   2-6

Poulewinnaar: Peter De Knop en Patricia Vanhoutte


Reekstabel

1/4 Finale Halve Finale Finale Kampioen
Caroline Bursens (55)
René Zorge (15)
6-0  6-1
Poulewinnaar 1 =
Bernadette Masson en John Verheyen
René + Caroline
Yves De Negri en Jepke Timmerman
6-4  6-2
Yves De Negri (40) en
Jepke Timmerman (5)
6-4  7-6
Poulewinnaar 3 =
Jim Van Wonterghem (10)
Lore Vincke (5)
Yves De Negri en Jepke Timmerman ??
??
Niko Keters (30)
Veronique (3)
Poulewinnaar 4 =
Peter De Knop (10)
Patricia Vanhoutte (10)
Niko Keters (30)
Veronique (3)

WO

??
Xavier Keters (15)
Annelies Terwecoren (45)
Poulewinnaar 2 =
Erik Van Wonterghem (5) en Natasja Adriaens (15)

Terug naar de overzichtspagina


Reeks Enkel Dames (16 - 99)

Poulewedstrijden:

Poule 1

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Frieda Devos (5) Mieke Sinnesael (3) 6-2  6-0
Frieda Devos (5) Chantal Hongenaert (3) 6-4  7-5
Chantal Hongenaert (3) Mieke Sinnesael (3) 6-0  6-1
Poulewinnaar: Frieda Devos

Poule 2

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Els Tyteca (3) Lieve Verhaeghe (3) 6-1   6-7(7) 8-10
Els Tyteca (3) Linda Boulanger (3) 6-0  6-2
Lieve Verhaeghe (3) Linda Boulanger (3) 6-0  6-0
Poulewinnaar: Lieve Verhaeghe

Reekstabel

Halve Finale Finale Kampioen
Bernadette Masson (25) 6-2  6-1
Winnaar Poule 1 = Frieda Devos
Bernadette Masson

Audrey Pelkmans

6-1  6-1

Audrey Pelkmans
Winnaar poule 2 = Lieve Verhaeghe
Audrey Pelkmans (3) 7-5  6-2

Terug naar de overzichtspagina


Reeks Enkel Heren (16 - 99)

Poulewedstrijden:

Poule 1

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Peter Huygens (15) Michiel Verbeke (3) 6-0  6-1
Peter Huygens (15) Robert Szalaki (3) 6-4  6-2
Michiel Verbeke (3) Robert Szalaki (3) 3-6  0-6
Tibo Borgoo (3) Michiel Verbeke (3) 4-6  3-6
Peter Huygens (15) Tibo Borgoo (3) ?
Tibo Borgo (3) Robert Szalaki (3) 4-6  0-6

Poulewinnaar: Peter Huygens

Poule 2

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Patrick Deceuninck (5) Leroy Hallaert (3) 6-1  6-1
Patrick Deceuninck (5) Carl De Munck (3) 1-6  4-6
Pascal Staelens (3) Leroy Hallaert (3)
Pascal Staelens (3) Carl De Munck (3) 6-2  6-4
Pascal Staelens (3) Patrick Deceuninck (5) 6-0  6-0
Leroy Hallaert (3) Carl De Munck (3) 1-6  0-6

Poulewinnaar: Pascal Staelens (3)

Poule 3

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Peter Teetaert (20) Glenn Goddyn (3) 01/09
Peter Teetaert (20) Tony Van Wonterghem (3) 6-1  6-1
Peter Teetaert (20) Jo De Paepe (10) 6-0  6-0
Jo De Paepe (10) Glenn Goddyn (3)
Jo De Paepe (10) Tony Van Wonterghem (3) 3-6  3-6
Glenn Goddyn (3) Tony Van Wonterghem (3) 3-6  1-6

Poulewinnaar: Peter Teetaert (20)

Poule 4

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Bart Vandenborre (20) Wesley Van den Bossch (3) 6-0  6-0  FF
Bart Vandenborre (20) Gregory Vantieghem (3) 03/09
Bart Vandenborre (20) Luc Schepens (10) 4-6  4-6
Luc Schepens (10) Wesley Van den Bossch (3) 6-4  4-6
10-6
Luc Schepens (10) Gregory Vantieghem (3) 6-1  6-1
Wesley Van den Bossch (3) Gregory Vantieghem (3) 6-2  6-3

Poulewinnaar: Luc Schepens (10)


Reekstabel

1/4 Finale Halve Finale Finale Kampioen
Thierry Van Tieghem (60)  (6-0 6-0  WO)
Poulewinnaar 1
= Peter Huygens
Thierry Van Tieghem
6-3  6-1
Michel Villeyn
Michel Vileyn (40) 7-6  6-3
Poulewinnaar 3 =
Peter Teetaert (20)
Thierry Van Tieghem
6-1  6-1
Thierry Van Tieghem
Pascal Staelens
Yves De Negri (40)
Poulewinnaar 4 =
Luc Schepens
7-5  opgave
Yves De Negri
Pascal Staelens

1-6  7-6
12-10

Jan Allaert (45)
Poulewinnaar 2 =
Pascal Staelens (3)
3-6  6-4
10-6

 


Terug naar de overzichtspagina

Reeks Senioren Enkel Dames (55 - 99)

Reekstabel

1/4 Finale Halve Finale Finale Kampioen
Bernadette Masson (25)
- Bernadette Masson (25)
Edith Inghelram (3)
6-4  4-2
opgave
Edith Inghelram (3)  6-0  6-1
Linda Boulanger (3) Bernadette Masson
6-1  6-1
Bernadette Masson
Berlinda Willaert (3 ) 2-6  6-2  10-3 Monique Lootens
Bianca Diaine (3) Berlinda Willaert (3 )
Monique Lootens (3)
2-6  6-2
Opgave
Monique Lootens (3) 6-3  6-2
Frieda Devos (5)

Terug naar de overzichtspagina


Reeks Senioren Enkel Heren (60 - 99)

Poule

 

Speler 1 Speler 2 Resultaat
Bart De Ruytter (3) Willy Konings (10) 6-3  6-1
Willy Konings (10) Jos Vervecken (3) 7-5  2-6
Onderbroken
Bart De Ruytter (3) Dany Van Landeghem (3) 6-0  6-0
Jos Vervecken (3) Dany Van Landeghem (3)
Willy Konings (10) Dany Van Landeghem (3) 6-0  6-0
Bart De Ruytter (3) Jos Vervecken (3) 6-1 6-2

 

W V Pt Set
+
Set
-
Set
saldo
Spel
+
Spel
-
Spel
saldo
Bart De Ruytter 3 0 6 6 0 +6 36 7 +29
Willy Konings 1 1 2 2 2 0 16 12 +4
Jos Vervecken 0 1 0 0 2 -2 3 12 -9
Dany Van Landeghem 0 2 0 0 4 -4 0 24 -24

Winnaar Poule = Bart De Ruytter =  KAMPIOEN


Terug naar de overzichtspagina

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.